ul. Morska 8, 72 - 320 Trzebiatów
+48 506 998 224
kancelaria@adwokatmakarewicz.pl | a.makarewicz_adwokat@onet.pl

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka w Trzebiatowie

Adwokat Aleksandra Makarewicz urodziła się w 1989 r. Pochodzi z Trzebiatowa nad Regą, który jest jej rodzinnym miastem. W nim wychowała się i dorastała.

Od czasów studiów jest związana ze Szczecinem, który stał się jej ośrodkiem doskonalenia zawodowego.

Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie w 2012 r. obroniła pracę magisterską z zakresu prawa karnego materialnego.

W latach 2013 – 2016 odbyła aplikację adwokacką przy Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. W ramach szkolenia zawodowego zdobywała doświadczenie pracując w kancelariach adwokackich oraz odbywając praktyki w sądach i prokuraturach.

W 2017 r. przystąpiła do egzaminu adwokackiego, który zdała z wynikiem pozytywnym i od tego czasu wykonuje zawód adwokata. Wpisana jest na listę adwokatów Szczecińskiej Izby Adwokackiej pod numerem wpisu SZC/Adw/584.

Czas wolny poświęca rodzinie, bliskim oraz kotu i psu. Uwielbia grać w logiczne gry planszowe, układać puzzle oraz czytać książki, zwłaszcza zawierające kryminalną nutę. Obcowanie z literaturą jest bowiem zarazem przyjemną formą wzbogacania warsztatu pisarskiego, tak ważnego w pracy adwokata.